• Grawerowanie na szkle

  GRAWER
  NA SZKLE

  Grawerowanie rozmaitych wyrobów ze szkła, takich jak kieliszki, butelki, kufle, wazony i inne. Znakowanie wyrobu  tekstem, rysunkiem bądź państwa logotypem.

 • grawerowanie stali nierdzewnej

  GRAWEROWANIE
  STALI NIERDZEWNEJ

  Posiadamy ogromne doświadczenie w laserowym grawerowaniu stali nierdzewnej. Jest to idealne rozwiązanie dla przemysłu jak i przedmiotów codziennego użytku.

 • niesmiertelniki

  ORYGINALNE
  NIEŚMIERTELNIKI

  Oznakowane Twoim logo, Twoją wiadomością, Twoim dowolnym znakiem.
  Wybijane i personalizowane do góry i do dołu, malowane kolorami, wytłaczane oraz grawerowane laserowo. 

 • Grawerować można prawie na wszystkim. Nawet na przedmiotach z pozoru do tego nie przeznaczonych. Grawerowane narzędzia takie jak młotek, kilof czy kielnia mogą stać się "wesołym" prezentem, wyróżnieniem dla pracownika roku czy oryginalnym przedmiotem reklamowym dla firm z branży budowlanej.

 • Grawerujemy Ipod-y, tablety, telefony, laptopy i inne urządzenia elektroniczne. Przedmiot tak oznakowany staje się bardziej osobisty. 

 • Grawer na drewnianej skrzynce. Drewno to doskonały materiał do grawerowania. Samo w sobie jest ozdobą. Jednak dodając wygrawerowany motyw możemy sprawić, że stanie się niepowtarzalnym prezentem. Grawerujemy napisy, logotypy a nawet zdjęcia. Bez względu na to czy będzie to drewniana skrzynka na wino dla znawcy szlachetnych trunków czy wiosło dla miłośnika...

 • Chrzest Święty to najczęściej jedno z pierwszych ważnych wydarzeń w życiu człowieka. Warto podkreślić ten wyjątkowy dzień wręczając grawerowaną pamiątkę. Zazwyczaj są to obrazki przedstawiające aniołów stróżów czy Świętą Rodzinę. Grawerowany ryngraf, obrazek lub srebrny smoczek czy grzechotka nawet po latach będą przypominać dziecku ten ważny dzień.

 • Grawerowane spinki do mankietów stają się niepowtarzalnym prezentem. Personalizacja sprawia, że obdarowany nimi wie, iż otrzymał prezent unikatowy, stworzony tylko dla niego. Wygrawerować można napisy, inicjały lub logo firmy - ograniczeniem jest tylko wyobraźnia. 

 • Srebro to doskonały materiał do grawerowania. Bransoleta, medalik, zawieszka charms, spinki czy inna ozdoba staje się niepowtarzalna dzięki umieszczeniu na niej dedykacji, inicjałów czy monogramu. Wyraź swoje uczucia i podaruj bliskiej osobie niepowtarzalny prezent. 

 • Pomysłowość naszych klientów nie zna granic. Czy można coś wygrawerować na rakiecie tenisowej?..... owszem można.... i jednocześnie w ten oryginalny sposób podziękować swojemu trenerowi.

 • Grawerujemy breloki do kluczy. Mała rzecz a cieszy. Jest zawsze pod ręką i przypomina o ważnych w naszym życiu osobach.

Śledź nas na Facebooku

 • Szybka dostawa

  Oferujemy szybkie terminy wykonania i dostawy

 • Łatwy kontakt

  Poprzez mail 24h lub telefonicznie w godz. 9:00 - 18:00. Tel. (+48) 607 481 244

 • Wygodna forma płatności

  Przelewem na konto bankowe lub przy osobistym odbiorze.

Witaj w naszym serwisie

Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz coś dla siebie

Jeżeli masz nietypowe zlecenie lub pytanie po prostu skontaktuj się z nami. Razem znajdziemy najlepsze dla Ciebie rozwiązanie i technikę wykonania. 

Laserowe grawerowanie i znakowanie na:
metalach, szkle, pleksi, skórze, papierze, drewnie, kamieniu,
korku, upominkach takich jak kubki, breloczki, długopisy, wizytowniki, zapalniczki, termosy itp.

Grawerowanie i znakowanie diamentem na: 
metalach, pleksi, zegarkach, upominkach reklamowych, długopisach Parker (mamy je w świetnych cenach)

BOGATY WYBÓR TECHNIK GRAWEROWANIA, ZNAKOWANIA I CIĘCIA.

Laserowe grawerowanie i znakowanie na:

- metalach
- szkle
- pleksi
- skórze
- papierze
- drewnie
- kamieniu
- aluminium anodowanym
- korku
- upominkach: kubkach, breloczkach, długopisach, wizytownikach, zapalniczkach, termosach itp.

Cięcie laserem

Technologia cięcia laserem CO2 pozwala na wykonywanie nawet najmniejszych detali z dokładnością 0,01mm, zapewniając 100 procentową powtarzalność wycinanych elementów. Laser przez swoją niezwykłą precyzję pracy sprawia, że krawędzie elementów wyciętych np. z pleksi są gładkie. Dzięki temu możemy wycinać znaki graficzne i inne elementy o dowolnym kształcie.

Grawerowanie i znakowanie diamentem na:

- metalach
- pleksi
- upominkach reklamowych