• Grawerowanie na szkle

  GRAWER
  NA SZKLE

  Grawerowanie rozmaitych wyrobów ze szkła, takich jak kieliszki, butelki, kufle, wazony i inne. Znakowanie wyrobu  tekstem, rysunkiem bądź państwa logotypem.

 • grawerowanie stali nierdzewnej

  GRAWEROWANIE
  STALI NIERDZEWNEJ

  Posiadamy ogromne doświadczenie w laserowym grawerowaniu stali nierdzewnej. Jest to idealne rozwiązanie dla przemysłu jak i przedmiotów codziennego użytku.

 • niesmiertelniki

  ORYGINALNE
  NIEŚMIERTELNIKI

  Oznakowane Twoim logo, Twoją wiadomością, Twoim dowolnym znakiem.
  Wybijane i personalizowane do góry i do dołu, malowane kolorami, wytłaczane oraz grawerowane laserowo. 

 • przylbice ochronne

  PRODUKUJEMY
  PRZYŁBICE OCHRONNE

  W czasie pandemii wspomagamy Państwa naszymi wyrobami. Przyłbica ochronna zwiększy bezpieczeństwo. Zapraszamy do kontaktu instytucje i osoby prywatne.

 • Grawer na drewnianej skrzynce. Drewno to doskonały materiał do grawerowania. Samo w sobie jest ozdobą. Jednak dodając wygrawerowany motyw możemy sprawić, że stanie się niepowtarzalnym prezentem. Grawerujemy napisy, logotypy a nawet zdjęcia. Bez względu na to czy będzie to drewniana skrzynka na wino dla znawcy szlachetnych trunków czy wiosło dla miłośnika...

 • Grawerowany naturalny korek to doskonały materiał do wyrobu podkładek pod talerze w restauracjach, wafli pod szklanki do piwa czy innych gadżetów promocyjnych. 100% naturalny, ekologiczny i piękny w swojej prostocie. Na korku dobrze wyglądają zarówno grawerowane napisy jak i logotypy.

 • Jesteśmy producentem przyłbic ochronnych.Owocem naszych prac jest ultralekka maska ochronna / przyłbica / z regulowaną miękką gumą frotte, która pozwala na długi czas użytkowania w komfortowych warunkach.

 • Grawerujemy breloki do kluczy. Mała rzecz a cieszy. Jest zawsze pod ręką i przypomina o ważnych w naszym życiu osobach.

 • Tabliczki znamionowe do maszyn, urządzeń lub pojazdów. Zaprojektowane specjalnie dla Ciebie lub odtworzone wg wzoru. Wykonujemy tabliczki z aluminium, stali nierdzewnej lub tworzyw sztucznych. Specjalizujemy się w tabliczkach do zastosowań specjalnych, użytkowanych w bardzo trudnych warunkach np. na pełnym morzu, w zakładach chemicznych lub kopalniach.

 • Szkło to doskonały materiał do grawerowania. Pod wpływem działania lasera uzyskujemy efekt zmatowienia. W ten sposób możemy oznakować wazony, karafki, szklanki ale również butelki "z zawartością" np. whisky czy dobrym winem. Grawerowanie butelek z alkoholem to prosty sposób na niebanalny prezent dla znawcy dobrych trunków.

 • Grawerowanie zdjęcia w drewnie jest możliwe i daje wspaniałe rezultaty. W ten nietypowy sposób możemy wygrawerować oryginalny obrazek lub przedmiot użytkowy. Naturalne słoje drewna i widoczne światłocienie z grawerowanego zdjęcia dają niepowtarzalny efekt końcowy. Na zdjęciach pokazane  zostały etapy pracy. Zdjęcie klasycznego samochodu, w trakcie pracy...

 • Pomysłowość naszych klientów nie zna granic. Czy można coś wygrawerować na rakiecie tenisowej?..... owszem można.... i jednocześnie w ten oryginalny sposób podziękować swojemu trenerowi.

Śledź nas na Facebooku

 • Szybka dostawa

  Oferujemy szybkie terminy wykonania i dostawy

 • Łatwy kontakt

  Poprzez mail 24h lub telefonicznie w godz. 9:00 - 18:00. Tel. (+48) 607 481 244

 • Wygodna forma płatności

  Przelewem na konto bankowe lub przy osobistym odbiorze.

Witaj w naszym serwisie

Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz coś dla siebie

Jeżeli masz nietypowe zlecenie lub pytanie po prostu skontaktuj się z nami. Razem znajdziemy najlepsze dla Ciebie rozwiązanie i technikę wykonania. 

Laserowe grawerowanie i znakowanie na:
metalach, szkle, pleksi, skórze, papierze, drewnie, kamieniu,
korku, upominkach takich jak kubki, breloczki, długopisy, wizytowniki, zapalniczki, termosy itp.

Grawerowanie i znakowanie diamentem na: 
metalach, pleksi, zegarkach, upominkach reklamowych, długopisach Parker (mamy je w świetnych cenach)

BOGATY WYBÓR TECHNIK GRAWEROWANIA, ZNAKOWANIA I CIĘCIA.

Laserowe grawerowanie i znakowanie na:

- metalach
- szkle
- pleksi
- skórze
- papierze
- drewnie
- kamieniu
- aluminium anodowanym
- korku
- upominkach: kubkach, breloczkach, długopisach, wizytownikach, zapalniczkach, termosach itp.

Cięcie laserem

Technologia cięcia laserem CO2 pozwala na wykonywanie nawet najmniejszych detali z dokładnością 0,01mm, zapewniając 100 procentową powtarzalność wycinanych elementów. Laser przez swoją niezwykłą precyzję pracy sprawia, że krawędzie elementów wyciętych np. z pleksi są gładkie. Dzięki temu możemy wycinać znaki graficzne i inne elementy o dowolnym kształcie.

Grawerowanie i znakowanie diamentem na:

- metalach
- pleksi
- upominkach reklamowych