• Grawerowanie na szkle

  GRAWER
  NA SZKLE

  Grawerowanie rozmaitych wyrobów ze szkła, takich jak kieliszki, butelki, kufle, wazony i inne. Znakowanie wyrobu  tekstem, rysunkiem bądź państwa logotypem.

 • grawerowanie stali nierdzewnej

  GRAWEROWANIE
  STALI NIERDZEWNEJ

  Posiadamy ogromne doświadczenie w laserowym grawerowaniu stali nierdzewnej. Jest to idealne rozwiązanie dla przemysłu jak i przedmiotów codziennego użytku.

 • niesmiertelniki

  ORYGINALNE
  NIEŚMIERTELNIKI

  Oznakowane Twoim logo, Twoją wiadomością, Twoim dowolnym znakiem.
  Wybijane i personalizowane do góry i do dołu, malowane kolorami, wytłaczane oraz grawerowane laserowo. 

 • przylbice ochronne

  PRODUKUJEMY
  PRZYŁBICE OCHRONNE

  W czasie pandemii wspomagamy Państwa naszymi wyrobami. Przyłbica ochronna zwiększy bezpieczeństwo. Zapraszamy do kontaktu instytucje i osoby prywatne.

 • Grawerowany naturalny korek to doskonały materiał do wyrobu podkładek pod talerze w restauracjach, wafli pod szklanki do piwa czy innych gadżetów promocyjnych. 100% naturalny, ekologiczny i piękny w swojej prostocie. Na korku dobrze wyglądają zarówno grawerowane napisy jak i logotypy.

 • Grawerujemy laserowo stal nierdzewną. Dzięki naszemu know how możemy oznakować stal nierdzewną na kolor czarny uzyskując bardzo duży kontrast. Na zdjęciu oryginalny wojskowy nieśmiertelnik, który dostarczyliśmy naszemu klientowi,  firmie Canal+ , w celu promocji ich serialu. 

 • Grawerowany kalendarz może być wspaniałym prezentem dla Waszych pracowników lub klientów firmy. W ten sposób możemy nanieść na okładkę kalendarza Wasze Logo lub dowolny tekst. 

 • Szkło to doskonały materiał do grawerowania. Pod wpływem działania lasera uzyskujemy efekt zmatowienia. W ten sposób możemy oznakować wazony, karafki, szklanki ale również butelki "z zawartością" np. whisky czy dobrym winem. Grawerowanie butelek z alkoholem to prosty sposób na niebanalny prezent dla znawcy dobrych trunków.

 • Grawerowanie obrączek sprawia, że stają się one niepowtarzalne, jedyne w swoim rodzaju, tylko Wasze. Możecie wygrawerować wzory klasyczne z datą ślubu, imionami czy inicjałami albo zupełnie niekonwencjonalne np. z wykresem EKG Waszych serc, zapisem głosu, odciskami palców lub ust. Na życzenie wykonam grawer na obrączkach Waszym charakterem pisma....

 • Grawer na drewnianej skrzynce. Drewno to doskonały materiał do grawerowania. Samo w sobie jest ozdobą. Jednak dodając wygrawerowany motyw możemy sprawić, że stanie się niepowtarzalnym prezentem. Grawerujemy napisy, logotypy a nawet zdjęcia. Bez względu na to czy będzie to drewniana skrzynka na wino dla znawcy szlachetnych trunków czy wiosło dla miłośnika...

 • Jesteśmy producentem przyłbic ochronnych.Owocem naszych prac jest ultralekka maska ochronna / przyłbica / z regulowaną miękką gumą frotte, która pozwala na długi czas użytkowania w komfortowych warunkach.

 • Grawerować można prawie na wszystkim. Nawet na przedmiotach z pozoru do tego nie przeznaczonych. Grawerowane narzędzia takie jak młotek, kilof czy kielnia mogą stać się "wesołym" prezentem, wyróżnieniem dla pracownika roku czy oryginalnym przedmiotem reklamowym dla firm z branży budowlanej.

Śledź nas na Facebooku

 • Szybka dostawa

  Oferujemy szybkie terminy wykonania i dostawy

 • Łatwy kontakt

  Poprzez mail 24h lub telefonicznie w godz. 9:00 - 18:00. Tel. (+48) 607 481 244

 • Wygodna forma płatności

  Przelewem na konto bankowe lub przy osobistym odbiorze.

Witaj w naszym serwisie

Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz coś dla siebie

Jeżeli masz nietypowe zlecenie lub pytanie po prostu skontaktuj się z nami. Razem znajdziemy najlepsze dla Ciebie rozwiązanie i technikę wykonania. 

Laserowe grawerowanie i znakowanie na:
metalach, szkle, pleksi, skórze, papierze, drewnie, kamieniu,
korku, upominkach takich jak kubki, breloczki, długopisy, wizytowniki, zapalniczki, termosy itp.

Grawerowanie i znakowanie diamentem na: 
metalach, pleksi, zegarkach, upominkach reklamowych, długopisach Parker (mamy je w świetnych cenach)

BOGATY WYBÓR TECHNIK GRAWEROWANIA, ZNAKOWANIA I CIĘCIA.

Laserowe grawerowanie i znakowanie na:

- metalach
- szkle
- pleksi
- skórze
- papierze
- drewnie
- kamieniu
- aluminium anodowanym
- korku
- upominkach: kubkach, breloczkach, długopisach, wizytownikach, zapalniczkach, termosach itp.

Cięcie laserem

Technologia cięcia laserem CO2 pozwala na wykonywanie nawet najmniejszych detali z dokładnością 0,01mm, zapewniając 100 procentową powtarzalność wycinanych elementów. Laser przez swoją niezwykłą precyzję pracy sprawia, że krawędzie elementów wyciętych np. z pleksi są gładkie. Dzięki temu możemy wycinać znaki graficzne i inne elementy o dowolnym kształcie.

Grawerowanie i znakowanie diamentem na:

- metalach
- pleksi
- upominkach reklamowych