GRAWEROWANIE

Podczas grawerowania narzędzie usuwa materiał. W ten sposób w obrabianym przedmiocie powstaje zagłębienie – grawerunek. Grawerować można większość dostępnych materiałów. Dysponujemy urządzeniami do grawerowania laserowego i mechanicznego dlatego możemy dobrać najbardziej odpowiednią metodę dla danego detalu, który chcemy grawerować. W razie potr...

Podczas grawerowania narzędzie usuwa materiał. W ten sposób w obrabianym przedmiocie powstaje zagłębienie – grawerunek. Grawerować można większość dostępnych materiałów. Dysponujemy urządzeniami do grawerowania laserowego i mechanicznego dlatego możemy dobrać najbardziej odpowiednią metodę dla danego detalu, który chcemy grawerować. W razie potrzeby materiał można oksydować lub zapuszczać farbami i uzyskiwać kolory, dzięki którym oznaczenie będzie wyraźniej zaakcentowane.

Więcej

GRAWEROWANIE Jest 18 produktów.

Podkategorie

 • Grawerowanie laserowe

  W czasie grawerowania laserowego lub ablacji mocne impulsy lasera generują tak dużą energię,
  że materiał podstawowy lub warstwa zewnętrzna ulega stopieniu i odparowuje lub rozpada się.

  Olbrzymie doświadczenie zdobyte na przestrzeni wielu lat pracy z laserami pozwala nam dobrać
  odpowiednie parametry obróbki tak aby efekt końcowy był doskonały. Laser gwarantuje
  powtarzalność i niezwykłą precyzję pracy. Używamy wyłącznie markowego sprzętu. 

 • Grawerowanie mechaniczne

  Grawerowanie mechaniczne to tradycyjny rodzaj obróbki. W ten sposób grawerujemy np. zegarki,
  biżuterię, długopisy, sztućce. Grawer wykonujemy frezami lub diamentem głównie
  w metalu ale także w drewnie, tworzywach sztucznych, PCV, itp.

na stronę
Pokazuje 13 - 18 z 18 elementów
 • W życiu każdego człowieka są momenty w których pragniemy wyrazić komuś naszą wdzięczność. Dobrym sposobem jest wręczenie grawerowanych podziękowań. Przedmiotu niepowtarzalnego, wykonanego specjalnie na tę okazję. Na zdjęciu przykładowa praca wykonana w kilku rodzajów lamiatu grawerskiego. Efekt końcowy bardzo spodobał się naszej klientce. 

 • Srebro to doskonały materiał do grawerowania. Bransoleta, medalik, zawieszka charms, spinki czy inna ozdoba staje się niepowtarzalna dzięki umieszczeniu na niej dedykacji, inicjałów czy monogramu. Wyraź swoje uczucia i podaruj bliskiej osobie niepowtarzalny prezent. 

 • Grawerować można prawie na wszystkim. Nawet na przedmiotach z pozoru do tego nie przeznaczonych. Grawerowane narzędzia takie jak młotek, kilof czy kielnia mogą stać się "wesołym" prezentem, wyróżnieniem dla pracownika roku czy oryginalnym przedmiotem reklamowym dla firm z branży budowlanej.

 • Grawerowanie obrączek sprawia, że stają się one niepowtarzalne, jedyne w swoim rodzaju, tylko Wasze. Możecie wygrawerować wzory klasyczne z datą ślubu, imionami czy inicjałami albo zupełnie niekonwencjonalne np. z wykresem EKG Waszych serc, zapisem głosu, odciskami palców lub ust. Na życzenie wykonam grawer na obrączkach Waszym charakterem pisma....

 • Tabliczki znamionowe do maszyn, urządzeń lub pojazdów. Zaprojektowane specjalnie dla Ciebie lub odtworzone wg wzoru. Wykonujemy tabliczki z aluminium, stali nierdzewnej lub tworzyw sztucznych. Specjalizujemy się w tabliczkach do zastosowań specjalnych, użytkowanych w bardzo trudnych warunkach np. na pełnym morzu, w zakładach chemicznych lub kopalniach.

 • Grawerowany naturalny korek to doskonały materiał do wyrobu podkładek pod talerze w restauracjach, wafli pod szklanki do piwa czy innych gadżetów promocyjnych. 100% naturalny, ekologiczny i piękny w swojej prostocie. Na korku dobrze wyglądają zarówno grawerowane napisy jak i logotypy.

Pokazuje 13 - 18 z 18 elementów